Movies
Ratings
1679- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
- F1: The MovieRated ★ 3.5
- Nobody KnowsRated ★ 3.0
- Edhi Alice: REVERSERated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- SinnersRated ★ 3.5
- Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
- Thunderbolts*Rated ★ 3.5
- ConclaveRated ★ 3.5
- Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
- Friends with BenefitsRated ★ 2.5
- The SubstanceRated ★ 3.5
- WickedRated ★ 3.5
- The Colour of OlivesRated ★ 3.0
- PeafowlRated ★ 3.5
- Look BackRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
- Alien: RomulusRated ★ 3.5