Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0- Training With HinakoRated ★ 2.0