Series
Ratings
12
SANDARated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0- Lupin the Third Is Lupin Still Burning?Rated ★ 3.5
Lupin III: Part 6Rated ★ 3.0
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 3.0
Lupin III PART5Rated ★ 4.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0