Movies
Ratings
172
TraffickersRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.0
The StingRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SketchRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0