Titles you rated
- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.0
- CarruselRated ★ 4.0
Asphalt ManRated ★ 3.0- ブラザ-☆ビ-トRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- Akai YubiRated ★ 3.5