Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
GamerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5