Movies
Ratings
592
The King of ComedyRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.0