Titles you rated
Inventing AnnaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5