Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0