Movies
Ratings
873
Green BookRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Blast from the PastRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hail the JudgeRated ★ 3.0
Midnight TravelerRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
The Lucky OneRated ★ 3.0
Journey to the West: The Demons Strike BackRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0