Series
Ratings
47
Alone in LoveRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5