Series
Ratings
102
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 4.0
Spice and WolfRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.5- WORKING!!Rated ★ 3.5
- Alien SamRated ★ 3.5
Hanasaku IrohaRated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5
Lee's Kitchen AloneRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5