Movies
Ratings
26 One Million Yen GirlRated ★ 3.5 One Million Yen GirlRated ★ 3.5
 Honey and CloverRated ★ 4.0 Honey and CloverRated ★ 4.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
 Anatomy of a FallRated ★ 4.5 Anatomy of a FallRated ★ 4.5
 Perfect DaysRated ★ 4.0 Perfect DaysRated ★ 4.0
 The Zone of InterestRated ★ 5.0 The Zone of InterestRated ★ 5.0
 Decision to LeaveRated ★ 5.0 Decision to LeaveRated ★ 5.0
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
 King and the ClownRated ★ 4.0 King and the ClownRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 3.5 La La LandRated ★ 3.5
 Crazy RomanceRated ★ 4.0 Crazy RomanceRated ★ 4.0
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
 A Taxi DriverRated ★ 4.0 A Taxi DriverRated ★ 4.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 3.5 SunnyRated ★ 3.5