Series
Ratings
125
Big MouthRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0