Movies
Ratings
520
The World of LoveRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Night and FogRated ★ 4.0
When September EndsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
This Is Not a FilmRated ★ 4.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.5