Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Shotgun MarriageRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0