Movies
Ratings
33
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0