Movies
Ratings
167
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.5
FilthRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
A Brand New LifeRated ★ 4.5
Not One LessRated ★ 5.0
Mountain CryRated ★ 4.0
My Life in PinkRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 1.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
RemembranceRated ★ 5.0
M. ButterflyRated ★ 5.0
LoreRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0