Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0