Movies
Ratings
86
BreathlessRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5