Series
Ratings
49
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
MessiahRated ★ 3.0