Movies
Ratings
51
ThirstRated ★ 2.5
Dear Evan HansenRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0