Titles you rated
ConnectionRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5