Titles you rated
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Bayonetta: Bloody FateRated ★ 1.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
RE:cycle of the PENGUINDRUM Part 2: I Love YouRated ★ 3.0