Series
Ratings
39- 짱구는 못말려 4Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.5
PenguindrumRated ★ 3.5
School DaysRated ★ 2.5
Lucky StarRated ★ 2.5