Titles you rated
Liar LiarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 1.5
The Big BlueRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5