Movies
Ratings
37
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0