Movies
Ratings
650
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5