Titles you rated
The BatmanRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0