Movies
Ratings
167 The FallRated ★ 4.5 The FallRated ★ 4.5
 Kamikaze GirlsRated ★ 5.0 Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5 Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
 If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5 If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
 ChicagoRated ★ 5.0 ChicagoRated ★ 5.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
 Poor ThingsRated ★ 4.0 Poor ThingsRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
 BaoRated ★ 4.5 BaoRated ★ 4.5
 PiperRated ★ 3.5 PiperRated ★ 3.5
 HappinessRated ★ 3.5 HappinessRated ★ 3.5
 The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0 The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
 Lilo & StitchRated ★ 3.5 Lilo & StitchRated ★ 3.5
 WALL-ERated ★ 3.5 WALL-ERated ★ 3.5
 Thelma & LouiseRated ★ 4.0 Thelma & LouiseRated ★ 4.0
 Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0 Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0