Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0