Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0