Titles you rated
- Take OffRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5