Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0