Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
CreedRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
22 vs. EarthRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5