Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
The Old Man & the GunRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.5
Happy Old YearRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0