Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5