Series
Ratings
66
Heartless CityRated ★ 4.0
RobberRated ★ 4.0
Into the SunRated ★ 5.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0