Series
Ratings
1572
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 2.5
My Journey To YouRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0