Titles you rated
GLOWRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The I-LandRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0