Titles you rated
Morning GloryRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5