Titles you rated
Before MidnightRated ★ 5.0
King ArthurRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
StealthRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
RidersRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Executive DecisionRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
The General's DaughterRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0