Titles you rated
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 1.5
PlutoRated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5