Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
Whatever It TakesRated ★ 0.5
CluelessRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5