Series
Ratings
30
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Romance in the HouseRated ★ 1.0
School of ChocolateRated ★ 3.5- 끝사랑Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.0
3rd Rock from the SunRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 0.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5