Series
Ratings
29
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0