Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0