Titles you rated
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
PearlRated ★ 4.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
Halloween IIRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Orion and the DarkRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5