Series
Ratings
39
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Little Girl KRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5