Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0